“Долно Езерово“ проведе полезна контрола срещу юноши на „нафтата“

Загуба с 2:6 инкасираха футболистите на „Долно Езерово“ срещу юношите на „Нефтохимик“ /Бс/ до 19 години, научи Burgasfootball.com. Проверката се състоя на игрището с изкуствена настилка в комплекс "Изгрев", Бургас.

През първата част възпитаниците на Райно Иванов отстъпваха с 1:4 в резултата. Попадение във вратата на „шейховете“ вкара Пламен Костов.

След почивката „Нефтохимик“ реализира още два гола, а „Долно Езерово“ върна още едно попадение чрез Стайко Иванов, който не пропусна да уважи асистенция от корнер на Райно Иванов.

Играхме без няколко основни играчи, но пък шанс за изява получиха нови момчета, които трябваше да видим в игрова обстановка. Доволен съм.“, сподели мениджърът Райно Иванов.

Следващият спаринг за неговите футболисти е още идната неделя, 10-ти февруари, когато „Долно Езерово“ ще гостува в Минералните бани на „Банево“.