„Вихър“ надделя срещу „Камено“ в дербито на XV-ти кръг в „А“ ОГ

„Вихър“ /Айтос/ продължава с победите в „А“ Областна група, след като се наложи с 2:1 у дома срещу „Камено“, в мач от XV-ти кръг на четвърта дивизия.

Възпитаниците на старши треньора Милен Минчев стигнаха до трите точки след голове на Росен Йовев и Мариян Донев. За „Камено“ точен бе Киро Гърков.

Така 7 кръга преди края на първенството айтозлии дръпнаха с още по-голям аванс от точки от преследвачите си, като вторият в подреждането „Русокастро“ е с две отложени срещи, а третият, „Камено“, днес загуби в Айтос.

Припомняме, че „Вихър“ надделя и срещу „Странджа Агрокорн“, който е четвърти в подреждането.

Тимът от Айтос има предстоящи домакинства на „Свети Никола“ /Бс/, „Бяла река“ /Зайчар/ и „Балкан“ /Планиница/, а гостуванията са свързани с визити на „Равда“, „Ропотамо“ /Приморско/, „Странджанец“ /Царево/ и „Русокастро“.

Резултати и класиране след 15-ти в кръг в "А" Областна група - в Bulgarian-football.com