Георги Калоянов: Изтървахме трите точки

Играещият наставник на „Карнобат“ Георги Калоянов коментира изминалата среща с „Миньор“ /Раднево/ (1:1), която бе дебютна за отбора в новото първенство на Югоизточна Трета лига.

Като за първи мач беше нормално представянето ни, особено през първата част допуснахме няколко грешки, с които гостите създадоха някое друго положение. Второто полувреме изцяло доминирахме. Поведохме, можехме да затворим мача, не успяхме, а в края ни изравниха с рикошет – малшанс. Изтървахме трите точки.
Ще се стремим и през новия сезон да играем приятен футбол, да търсим победата във всеки мач, да радваме феновете. Нямаме за цел атака на „Б“ група.
Сглобихме добър отбор и мисля, че ще ни приляга да сме в средата на таблицата, а защо не и по-нагоре в класирането.“